Polska
world logo

e: technical-pl support

sprzedaż +48 61 660 96 40

Sprzedaż Polska
mapa_regiony
Vasyl Kurulenko
Dyrektor Sprzedaży
Tel kom. +48 601 713 651
Tel: +48 61 660 96 40
email: vasyl.kurulenko@ibpgroup.com
Marta Brulińska
Doradca Techniczno-Handlowy
(REGION 1 – mazowieckie – część północna, warmińsko-mazurskie, podlaskie)
Tel kom. +48 603 421 087
Tel: +48 61 660 96 40
email: marta.brulinska@ibpgroup.com
Andrzej Piotrowski
Doradca Techniczno-Handlowy
(REGION 2 -lubelskie, świętokrzyskie, podkarpackie)
Tel kom. +48 601 092 965
Tel: +48 61 660 96 40
email: andrzej.piotrowski@ibpgroup.com
Dariusz Jaworski
Doradca Techniczno-Handlowy
(REGION 3 – mazowieckie – część południowa, łódzkie)
Tel kom. +48 785 050 010
Tel: +48 61 660 96 40
email: dariusz.jaworski@ibpgroup.com
Bartłomiej Poremba
Doradca Techniczno-Handlowy
(REGION 4 – małopolskie, śląskie, opolskie)
Tel kom. +48 601 092 961
Tel: +48 61 660 96 40
email: bartlomiej.poremba@ibpgroup.com
Paweł Wiktorek
Doradca Techniczno-Handlowy
(REGION 5 – dolnośląskie, lubuskie – część południowa, wielkopolskie – cześć południowa)
Tel kom. +48 695 287 996
Tel: +48 61 660 96 40
email: pawel.wiktorek@ibpgroup.com
Krzysztof Weber
Doradca Techniczno-Handlowy
(REGION 6 – zachodniopomorskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie – cześć północna, lubuskie – część północna)
Tel kom. +48 601 092 964
Tel: +48 61 660 96 40
email: krzysztof.weber@ibpgroup.com
Piotr Bryłka
Dyrektor ds. Inwestycji

Tel kom. +48 785 055 916
Tel: +48 61 660 96 40
email: piotr.brylka@ibpgroup.com
Aleksander Olearski
Kierownik Produktu
Tel kom. +48 601 092 963
Tel: +48 61 660 96 40
email: aleksander.olearski@ibpgroup.com
Sprzedaż Europa
mapa_ee
Artyom Alhimovich
Sales Manager
(Rosja)
Tel kom. +7 911 929 72 42
Fax: +48 61 660 96 38
email: artyom.alhimovich@ibpgroup.com
Evgeniy Bobuhov
Sales Manager
(Białoruś, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Ukraina, Centralna Azja, Kaukaz Południowy)
Tel kom. +380 682 705 580
Fax: +48 61 660 96 38
email: evgeniy.bobuhov@ibpgroup.com
Csaba Peter-Siskovits
Sales Manager
(Bułgaria, Rumunia, Węgry)
Tel kom. +40 740 112 409
Fax: +40 268 564 383
email: csaba.peter@ibpgroup.com
Vladimir Popović
Sales Manager
(Bałkany Zachodnie, Chorwacja, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Serbia, Słowenia)
Tel kom. +38 1631182898
Fax: +48 61 660 96 38
email: vladimir.popovic@ibpgroup.com
Aleksander Olearski
Product Manager
Tel kom. +48 601 092 963
Tel: +48 61 660 96 40
email: aleksander.olearski@ibpgroup.com

Dział Obsługi Klienta
Katarzyna Sobkowiak
Kierownik Biura Obsługi Klienta
(Europa Wschodnia)
Tel kom.: +48 603 078 785
Tel: +48 61 660 96 39
Fax: +48 61 660 96 38
email: katarzyna.sobkowiak@ibpgroup.com
Alicja Zdunek
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Rosja
Tel: +48 61 660 96 40
Fax: +48 61 660 96 38
email: alicja.zdunek@ibpgroup.com
Maria Smereczańska
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Polska

Tel: +48 61 660 96 44
Fax: +48 61 660 96 38
email: maria.smereczanska@ibpgroup.com
Aleksandra Kaczmarek
Specjalista ds. Obsługi Klienta
Eksport – (Rosja, Białoruś, Litwa, Łotwa, Mołdawia, Ukraina, Centralna Azja, Kaukaz Południowy, Bałkany Zachodnie, Albania, Chorwacja, Czarnogóra, Bośnia i Hercegowina, Macedonia, Serbia, Słowenia,Bułgaria, Rumunia, Węgry)
Tel: +48 61 660 96 25
Fax: +48 61 660 96 38
email: aleksandra.kaczmarek@ibpgroup.com
Piotr Berezowski
Analityk Sprzedaży
Tel kom. +48 607 688 996
Tel: +48 61 660 96 43
email: piotr.berezowski@ibpgroup.com

Formularz kontaktowy

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingowo-handlowych przez IBP Instalfittings Sp. z o.o.




DANE SPÓŁKI

IBP Instalfittings Sp. z o.o.
ul. Obodrzycka 61, 61-249 Poznań, Poland
Tel: + 48  723 210 270, Fax : +48 61 879 09 49

Sąd Rejestrowy w Poznaniu – Nowe Miasto i Wilda
VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
KRS 0000085572
Kapitał zakładowy: 80.083.345,60 PLN

NIP: 782-00-43-288

strzałka do góry