Polska
world logo

e: technical-pl support

sprzedaż +48 61 660 96 40

Conex Banninger produkuje łączniki i zawory do instalacji wodno-kanalizacyjnych przeznaczone do zastosowań domowych, komercyjnych i przemysłowych, współpracując z klientami z branży hydraulicznej, COWiG, chłodniczej i medycznej. Nasze innowacyjne i pełne pasji podejście do projektowania i produkcji sprawiło, że staliśmy się światowym liderem w dziedzinie łączników używanych do rur z miedzi, stali węglowej, plastiku i stali nierdzewnej.

Produkcja łączników i zaworów do instalacji wodno-kanalizacyjnych nie jest jedynym tematem, na którym się skupiamy- robimy znacznie więcej. Doskonała jakość naszych wyrobów od 1909 roku przyczyniła się do zbudowania silnych i bliskich relacji z naszymi klientami poprzez udzielanie im najlepszego wsparcia technicznego oraz pomocy w zakresie sprzedaży i obsługi klienta.

Oprócz produkowania tradycyjnych łączników, Conex Banninger stawia na innowacyjność. Opracowaliśmy gamę produktów takich jak >B<Press, Copper Push-Fit, >B< Push i Conex Push-Fit, które umożliwiają montaż metodą zaciskową. Instalacja jest szybka i łatwa, pozwala zaoszczędzić koszty i gwarantuje bezpieczne, trwałe i szczelne połączenie. Jako część Grupy IBP, posiadamy ogromne zasoby międzynarodowe, obejmujące firmy produkcyjne światowej klasy, szeroko zakrojone prace badawczo-rozwojowe oraz wiedzę specjalistyczną tysięcy pracowników zatrudnionych na całym świecie. Łączniki Conex Banninger są sprzedawane w wielu krajach pozaeuropejskich.

Aby uzyskać dalsze informacje na temat łączników do instalacji wodno-kanalizacyjnych i dowiedzieć się w jaki sposób możemy jeszcze przyczynić się do rozwoju Waszego biznesu, prosimy o kontakt z naszym zespołem handlowym.

strzałka do góry